KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13183126
nr 1318 3126
Oidentifierad konstnär. Stilleben, Signerad, ej ram. Olja på duk, 60x50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:44:27
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)